ימי הולדת לילדים

מפעילים לימי הולדת

חברת ריץ' רץ' עוסקת כמפעילים לימי הולדת מזה שנים רבות, אנו בריץ' רץ' פיתחנו הפעלות לימי הולדת לפי נושאים, במגוון רחב, דבר המאפשר לכל  ילד לבחור את המסיבה המתאימה ביותר לאופי שלו.

בחירת מפעילים לימי הולדת היא לא דבר פשוט, לכן חשוב לדעת להתאים את אופי המסיבה לגיל הילדים המוזמנים, מקום האירוע, לתכנים וכמובן לאופי הילד שחוגג. הילדים של היום היו כבר בימי הולדת עם קוסמים, ליצנים וכו'...הם מחפשים הפעלות ייחודיות לימי הולדת בלתי נשכחים, לכן אנו בריץ' רץ' פיתחנו מגוון רחב של מסיבות, אשר נועדו לרתק את החוגגים ולהשאיר בהם חותם של יום הולדת בלתי נשכח.

מפעילים לימי הולדת צריכים לתת מענה מא' ועד ת', אנו בריץ' רץ' דאגנו לכל הדברים, החל מקישוט חלל המסיבה ועד לפרס בפרידה, הזמנות , מוסיקה לימי הולדת,  משחקי חברה ועוד   . הנחיית ימי הולדת צריך להיעשות ע"י מנחים מקצועיים, אשר יידעו להפעיל ילדים מכל גיל, כך שהמסיבה תהיה בשליטה לאורך כל זמן האירוע.

הרבה הורים מספרים חוויות ממסיבות שהם התארחו בהם, ומאד מפריע להם הזלזול של המפעילים לימי הולדת בילדים, או שיטות הושבה באמצעות פרסים, אנו בריץ' רץ'- פועלים בדיוק הפוך! הילדים של היום חכמים יותר  ומאותגרים יותר...הם מחפשים עניין. ולכן אנו ממליצים על מסיבות הנושא היחודיות שלנו. כך שהילדים מרוויחים גם כיף וגם העשרה.
 

מתוך ניסיוננו כמפעילים לימי הולדת למדנו כי, ילדים אוהבים לשמוע סיפורים ובאמצעותם לממש את הפנטזיה הפרטית שלהם. במסיבות הנושא שלנו, כל ילד מתחבר עם הפנטזיה הפרטית שלו אל סיפור המסגרת, שהוא נושא המסיבה, ומוצא את עצמו במקום שבו הוא מרגיש הכי טוב – אחד עושה זאת דרך התחרות, שני דרך הטקס, המלאכות, היצירה, החידונים, הריקוד וכן הלאה. הדימיון הוא שעושה את כל ההבדל.

הפעלות לימי הולדת שפיתחנו בריץ' רץ', מדברות בשפה שילדים בכל העולם מבינים. הנושאים משלבים בידור ותוכן, ומלמדים בין היתר על תרבויות זרות, מנהגים, אגדות ופולקלור. כל מנחה מופיע מחופש בתחפושת הנושא של המסיבה, ובאמצעות מתודות הפעלה מגוונות, מוסיקה מיוחדת ואביזרי תפאורה שונים, הוא מוביל את משתתפי המסיבה למסע מופלא שירחיב את עולם החוויות שלהם. אל תחפשו יותר מדי, הגעתם למפעילים לימי הולדת המקצועיים ביותר!
התקשרנו אלינו ואנו ביחד נרכיב לכם את המסיבה הכי ייחודית שיש!
יודעים למה? כי אצלינו בריץ' רץ' - כל יום הולדת נעשית במחשבה תחילה!

אנחנו רוצים להודות לעו"ד פלילי ערן ראו שעזר לנו ויעץ לנו במהלך בניית האתר.
להודות מקרב לב להללי אלעזר על העיצוב המקסים ולאבישי טל על בניית האתר בדרך מקצועית ומהירה.
ישר כוח!